CAPRADERM

CAPRADERM - Zdravotná kozmetika s kozím kolostrom, koziou srvátkou a kozím mliekom

Každodenná starostlivosť o pokožku tela a tváre je kľúčom k nášmu celkovému zdraviu a psychickej pohode. Charakteristické pre jedinečnú zdravotnú kozmetiku CAPRADERM® je vysoká účinnosť a žiadaný liečebný účinok. Pri testovaní prípravkov renomova nými odborníkmi z Inštitútu klinickej a experimentálnej dermatovenerológie, s.r.o. (IKEDV, s.r.o.) neboli zistené žiadne nežiaduce účinky, komplikácie, či nežiaduce lokálne reakcie. Hlavná účinná látka výrobkov CAPRADERM® je natívne kozie kolostrum, produkované z nášho slovenského šľachtiteľského chovu kôz, plemena slovenská biela krátkosrstá. Liečbu kožných chorôb, ekzémov, psoriázy, seborei, akné, ponúkajú kúpeľové prísady značky CAPRADERM® Balneum. Jedinečné zloženie kúpeľových prísad s kozím kolostrom, kozej srvátky, kozieho mlieka v kombinácii s morskou soľou upokojujú, regenerujú, upravujú prirodzený kožný mikrobióm, pH kože a slizníc. Sú vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti. Zmyslový zážitok balneoterapie dotvára citlivý výber prírodnej esencie s nádhernou vôňou levandule a vôňa "provence". Sortiment značky CAPRADERM® ponúka inovatívnu a účinnú starostlivosť o pleť, ošetruje suchú, začervenanú a svrbiacu pokožku, atopickú pokožku počas chronických fáz i vo fáze akútnych prejavov. Redukuje nerovnomerné zafarbenie pleti pri poruchách pigmentácie pričom stimuluje vlastné reparačné procesy. Chráni pleť pred predčasným starnutím, skvalitňuje proces bunkovej regenerácie, redukuje jemné vrásky. Produkty majú prirodzenú vôňu prirodzených prírodných ingrediencií. Prípravky boli vyvinuté na základe:

  • znalosti fyziológie ľudskej kože
  • prelomového výberu účinnej aktívnej zložky, natívneho kozieho kolostra
  • dermatologických, medicínskych vlastností kľúčových aktívnych zložiek zabezpečujúcich ich prienik do kožných buniek v požadovanom, využiteľnom množstve
  • správnej viskozity, ktorá zabezpečuje najlepšie vlastnosti pre aplikáciu príjemného pocitu pri použití

CAPRADERM® Balneum GM 10g

Kúpeľová prísada s vysokým obsahom kozieho kolostra a srvátky v kombinácii so soľou z Ružového jazera pre zlepšenie kvality kože s atopickým ekzémom, dermatitídami, ekzémami, seboreou, akné a pre upokojenie, regeneráciu a úpravu prirodzeného kožného mikrobiómu a pH kože a slizníc. Vhodná je tiež ako lokálny či sedací kúpeľ.

CAPRADERM® Skin Care emulsion GCW 100ml

Telové mlieko (lotio) s obsahom kozieho kolostra, s veľmi účinným hydratačným, spevňujúcim a upokojujúcim účinkom, určené najmä pre zrelú citlivú pleť ako aj pre pokožku s atopickou dermatitídou.

CAPRADERM® DiaFoot GC

Sérum na hojenie rán

CAPRADERM® Erythro GC

Sérum pre zlepšenie vzhľadu pokožky s rozaceou, seboreou, seboroickou dermatitídou a ekzémom ako aj pri infekciach, toxických dermatitídach a popáleninách.

CAPRADERM® Viticol GC

Sérum pre zdravý vzhľad pokožky s vitiligom a k zjednoteniu farebného tónu pokožky

CAPRADERM® Scarcol GC

Sérum pre zlepšenie kvality pokožky s jazvami a striami

CAPRADERM® Atopicol GC

Sérum pre zdravý vzhľad pokožky s atopickou dermatitídou

CAPRADERM® Psorcol GC

Sérum pre zlepšenie kvality pokožky so psoriázou

CAPRADERM® Platinum GC

Sérum proti vráskam

ATOPIC balíček

zvýhodnená ponuka