LABORATÓRNA MEDICÍNA

Už viac ako 15 rokov sa venujeme klinickým laboratóriám...

Mnohí z Vás ma poznáte ako vedúceho pracovníka veľkej korporácie, ktorá sa  v roku 2007 rozhodla, že dobije svet laboratórnej medicíny, a ako je u veľkých korporácií zvykom, jej ciele neboli malé, uspokojením sú len prvé priečky v rebríčkoch.

Učili ma ale niečo iné. Už na vysokej škole nám denno-denne, priam na každej prednáške, na každom cviku vštepovali, že na PRVOM mieste musí byť PACIENT. Alebo inak povedané, za každou činnosťou, ktorú vykonáš v tomto obore musíš vidieť pacienta. 

 Poznám takmer všetky klinické laboratóriá na Slovensku, stál som pri ich transformácii, pri budovaní veľkých automatizovaných pracovísk,ale aj  s obdivom a úctou k jednotlivcom, ktorí dokázali vytvoriť a udržať  nezávislé samostatné pracoviská po celom Slovensku. Preto možeme smelo vyhlásiť, že na Slovensku sa vykonáva kvalitná a rýchla laboratórna diagnostika na svetovej úrovni.

Naša spoločnosť prispieva k tomu aby to bolo tak aj naďalej, nielen na Slovensku, ale aj v blízkom či vzdialenejšom zahraničí. Prispievame radou, konceptom, ale aj dodávaním ucelených technoloógií pri vzniku nových alebo obnove starších laboratórií.

Preto prinášame do našich laboratórií vždy niečo nové a inovatívne. 


Predstavujeme Vám

Inovatívnu spoločnosť, najväčšieho výrobcu protilátok na ázijskom kontinente....

Shenzhen YHLO Biotech Co., Ltd.

YHLO je inovatívna a neustále rastúca spoločnosť so sídlom v Shenzhene v Číne. Aby bola spoločnosť YHLO spoľahlivým a rešpektovaným podnikom IVD, investovala rozsiahle investície do výskumu a vývoja a pevne sa spojila s poprednými univerzitami, lekárskymi fakultami a výskumnými inštitúciami na celom svete v oblasti vedeckých štúdií.

iFlash 1200

Nový, kompaktný, najmenší člen iFlash rodiny s plným spektrom metód

iFlash 1200 je novým členom rodiny iFlash, ktorý ponúka bezkonkurenčnú pracovnú stanicu pre nízko-stredne objemové testovacie laboratóriá, najmä s obmedzeným podlahovým priestorom. Rovnako ako ostatní členovia rodiny iFlash 1200 pracuje s rovnakým reagenčným konceptom a s plným spektrom metód.

Acridinium Ester značená  priama chemiluminiscencia
Až 120 testov/hod
K dispozícii je viac ako 112 metód
16 pozícií vzoriek s funkciou STAT
15 chladených reagenčných pozícií (2-8 ℃)
Až 500 reakčných kyviet k dispozícii a nepretržité plnenie

Vyžaduje plochu iba 0,66 m2

iFlash 1800

Štandard pre klinické laboratóriá....

iFlash 1800 sa stal už  štandardným analyzátorom  - riešenie prispôsobené pre klinické laboratóriá. Vďaka menšiemu počtu vzoriek nutne outsourcovaných do špecializovaných laboratórií, excelentnej internej kontroly kvality a vyššej priepustnosti dosiahol iFlash 1800 ešte lepšiu efektivitu a spoľahlivosť pre rutinné laboratórium.

Acridinium Ester značená priama chemiluminiscencia
Až 180 testov/hod
K dispozícii je viac ako 112 metód
50 pozícií vzoriek s funkciou STAT
20 chladených reagenčných pozícií (2-8 ℃)
Až 1000 reakčných kyviet k dispozícii a nepretržité plnenie

iFlash 3000

Rýchlejší ako čokoľvek predtým, to je iFlash 3000

iFlash 3000 je navrhnutý nielen pre základné potreby veľkých laboratórií, ale aj pre zlepšenie efektivity, produktivity a kvality. Na splnenie vyšších testovacích požiadaviek je možné iFlash 3000 upgradovať integráciou až 4 jednotiek.

Acridinium Ester značená priama chemiluminiscencia
Až 300 testov/hod
K dispozícii je viac ako 112 metód
140 pozícií vzoriek s funkciou STAT
30 chladených reagenčných pozícií (2-8 ℃)
Až 2000 reakčných kyviet k dispozícii a nepretržité plnenie

Pre viac informácií

napíšte nám, radi Vám poradíme:

peter.jenik@signum-medical.eu

vladimir.zakutansky@signum-medical.eu

alexander.hanudel@signum-medical.eu

alebo zavolajte na: +421 904 252 111

Alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára