LABORATÓRNA MEDICÍNA

Už viac ako 15 rokov sa venujeme klinickým laboratóriám...

Mnohí z Vás ma poznáte ako vedúceho pracovníka veľkej korporácie, ktorá sa  v roku 2007 rozhodla, že dobije svet laboratórnej medicíny, a ako je u veľkých korporácií zvykom, jej ciele neboli malé, uspokojením sú len prvé priečky v rebríčkoch.

Učili ma ale niečo iné. Už na vysokej škole nám denno-denne, priam na každej prednáške, na každom cviku vštepovali, že na PRVOM mieste musí byť PACIENT. Alebo inak povedané, za každou činnosťou, ktorú vykonáš v tomto obore musíš vidieť pacienta. 

 Poznám takmer všetky klinické laboratóriá na Slovensku, stál som pri ich transformácii, pri budovaní veľkých automatizovaných pracovísk,ale aj  s obdivom a úctou k jednotlivcom, ktorí dokázali vytvoriť a udržať  nezávislé samostatné pracoviská po celom Slovensku. Preto možeme smelo vyhlásiť, že na Slovensku sa vykonáva kvalitná a rýchla laboratórna diagnostika na svetovej úrovni.

Naša spoločnosť prispieva k tomu aby to bolo tak aj naďalej, nielen na Slovensku, ale aj v blízkom či vzdialenejšom zahraničí. Prispievame radou, konceptom, ale aj dodávaním ucelených technoloógií pri vzniku nových alebo obnove starších laboratórií.

Naše dlhoročné skúsenosti naďalej rozvíjame v týchto oblastiach:

PRIPRAVUJEME...U nás si môžete objednať reagencie a spotrebný materiál takmer všetkých "korporátnych" spoločností. Možno Vás prekvapí cena, možno ponúkaný support, určite však stojí za to sa nás opýtať, radi Vám odpovieme, vysvetlíme,ako je možné zefektívniť svoju prevádzku aj bez toho, aby Ste museli vymieňať obľúbenú techniku, ktorú používate vo svojom laboratóriu...

Roche
Roche

Prístroje, reagencie, spotrebný materiál a servis portfólia výrobkov Roche Diagnostics

Siemens
Siemens

Prístroje, reagencie, spotrebný materiál a servis portfólia výrobkov Siemens Healthineers

Abbott
Abbott

Prístroje, reagencie, spotrebný materiál  portfólia výrobkov Abbott Diagnostics