NANO CARE SKLO

Slúži na ochranu skla a glazúrovaných keramických povrchov. Nadštandartná ochrana proti padajúcej a striekajúcej vode, vytvára lotosový efekt.  Tekuté stierače, nanostierače, neustále čisté sklo na terase, v saune, strešné okno, balkón, sklokeramické a indukčné varné dosky, sklo na krbovej vložke a mnohé ďalšie.

ISOKOR Glass Profi®

IsoKor Glass® je nanopolitúra na báze isopropanolu a nanometricky upravených prísad.

 • sklo - tabuľové,
 • autosklo, tekuté stierače, nanostierače
 • strešné okná a presklenia,
 • solárne panely,
 • glazúrované výrobky,
 • keramické obklady a dlažby,
 • .. a ďalšie.

Pred použitím nanočasticového výrobku je nutné dôkladne očistiť ošetrovaný povrch.

Vlastnosti povrchu ošetreného prípravkom 

ISOKOR Glass ® profi

 • chráni povrch pred soľami, riasami, plesňami a inými mikroorganizmami,
 • znižuje priľnavosť nečistôt, ako vtáči trus, blato, prach
 • má samočistiaci efekt pri každom daždi na vonkajších povrchoch,
 • obmedzuje primŕzanie vody na ošetrený povrch,
 • zvyšuje účinnosť fotovoltaických článkov v zimných mesiacoch o 10%,
 • efekt je pri pravidelnom používaní Isokor Polisher celoživotný a s každým použitím Polisheru sa zlepšuje
 • .. a ďalšie.

Spotreba prostriedku je 5-10 ml na meter štvorcový.

Nanoochrana skla, autoskla a glazúrovanej keramiky - aplikácia

Ošetrovaný povrch musí byť pred nanesením prípravku IsoKor glass® čistý, suchý a odmastený. Prípravok sa nanáša leštením, suchou, mäkkou textíliou (papierovou utierkou, alebo bavlnenou handrou) tak, aby bol rozotretý po celej ploche.

Prebytočný materiál treba zotrieť a preleštiť až kým nezostane povrch číry. Celá aplikácia trvá pár minút, následná reakcia by mala trvať bez kontaktu s fyzikálnymi vplyvmi (oter stieračmi, utieranie, škriabanie, čistenie) po dobu 24 hodín.

Aplikácie je možná pri vonkajšia teplote a teplote povrchu v rozmedzí +5°C až +40°C. Ošetrovaný povrch nesmie prísť pred a počas aplikácie do kontaktu s vodou, ošetrenie sa nesmie vykonávať v daždi. 30 minút po vyleštení je povrch plne funkčný a hydrofóbny, celková odolnosť voči chemickým a fyzikálnym vplyvom sa dostaví po 24 hodinách.

Príklad použitia: naneste IsoKor Glass Profi ® na čelné sklo svojho automobilu. Keďže kvapalina okamžite stečie pôsobením gravitácie, pri jazde počas dažďa netreba používať stierače. Pri jazde prúd vzduchu sám odveje kvapky. IsoKor Glass Profi® oceníte nie len v domácnosti, ale hlavne vo svojom podnikaní - pri čistení keramických obkladov v kuchyni, na toaletách, pri údržbe veľkoplošných okenných tabúľ, údržbe bazénov, sauny...


ISOKOR ANTIFOG

Zamedzuje zahmlievaniu skla i plastu - zrkladlo, sklenené dvere, autosklo, okná auta, čelné sklo automobilu

Isokor Antifog je rad prípravkov proti zahmlievaniu. Tieto bránia zahmlievaniu skla, usádzaniu hmly na ochranných okuliaroch i zahmleniu čelného skla automobilu. Takisto zamedzia hmleniu zrkadiel v kúpelni či iných sklenených a plexisklových doplnkov domácnosti. Nepoužívajte na okuliare s antireflaxnou vrstvou.


Isokor Antifog je možné použiť na akékoľvek autosklo, kúpelňové zrkadlá, presklanné terasy, sklenné dvere sauny či iné sklenné, plexisklové a plastové povrchy, ktoré potrebujete ošetriť proti zahmlievaniu. Vhodný na čelné sklá automobilu, spätné zrkadlá auta, zadné autosklo i bočné sklá vo vozidle. Na okuliare obsahujúce antireflexnú vrstvu produkt nie je vhodný.
Spotreba Antifogu na meter štvorcový je iba 1-2ml! Výrobok preto poskytuje skvelý pomer faktorov cena - výkon. V balení vydrží až 12 mesiacov a jedna aplikácia na akýkoľvek sklenený, plastový, plexisklový povrch má životnosť až do jedného mesiaca.
Nanočasticový protizahmlievač G-NANO Antifog prilne k plexisklu, plastovému sklu i klasickému sklu a zamedzí tvorbe zahmlenia na povrchu. Okuliare ošetrené týmto výrobkom sa nezahmlejú ani pri prechode zo zimy do tepla, napríklad v zimnom období pri vstupe z exteriéru do interiéru.
DOPORUČENIE
Pred použitím nanočasticového výrobku je nutné očistiť ošetrovaný povrch.
Nečistoty a mastnotu odstráňte prípravkom Isokor Cleaner ( je v našej ponuke ).


ISOKOR POLISHER

Isokor Polisher je univerzálny nanotechnologický prípravok určený na ochranu a vyleštenie kovov, plastu, skla a keramiky i rôznych lakovaných povrchov.

 • Vysokú účinnosť ochrany nanočasticami prípravok dosahuje vďaka očisteniu ošetrovaného povrchu prírodnými čistiacimi prostriedkami Isokor CLEANER . Isokor Cleaner okrem spoľahlivého vyčistenia, odstránení aj tenkú vrstvu zoxidovaného povrchu a ideálne pripraví povrch na naviazanie nanočastíc Polisheru. Tým pri nízkych nákladoch dosiahneme mimoriadne kvalitné ošetrenie povrchu.
 • Polisher odpudzuje vodu, bráni pevnému naviazaniu nečistôt na povrch z okolitého prostredia. Uľahčuje údržbu a čistenie ošetreného materiálu. Je chemický a tepelne odolný (do 240C°). Vytvára na povrchu krásny diamantový lesk a mimoriadne predlžuje životnosť materiálu. Výdatnosť prípravku pri prvom ošetrení povrchu je cca 1liter na 100m². Pri následnej údržbe 1liter na 300m². Prípravok je možné vyrobiť na požiadanie aj v antibakteriálnej verzii s dlhodobým účinkom.
 • Polisher na stabilnom podklade dosiahne životnosť niekoľko mesiacov až rokov. Poškodiť ho môže len mechanické zaťaženie. V reálnych podmienkach bežného života je vhodné prípravok používať častejšie. Na automobiloch 2x do roka. Rovnako na sprchovacích kútoch, v kuchyniach a všade tam, kde sú ošetrené plochy vystavené väčšej mechanickej a chemickej záťaži. Každým opakovaným použitím Polisher zdokonaľuje ochrannú vrstvu a ošetrený materiál si zachová počas celej životnosti nádherný neopakovateľný vzhľad novosti a čistoty.
 • Kombinácia Isokor CLEANER s Polisherom je ideálnym riešením čistoty a zdravia v nemocniciach, kuchyniach, wellness, školách, hoteloch a všade tam, kde hrozia infekcie z veľkého pohybu osôb a potravín.

Isokor Cleaner ®

Isokor Cleaner® je ekologický biotechnologický čistiaci a odmasťovací prostriedok vhodný na široké spektrum povrchov a rôzne nečistoty. Ideálny na čistenie veľmi znečistených a dlhodobo znečistených povrchov. Je určený najmä na čistenie a odmasťovanie povrchov, ktoré sa budú ošetrovať prípravkami IsoKor. Je použiteľný na čistenie:

 • textil, koža
 • sklo - tabuľové, glazúrované výrobky, autosklo, okná, balkóny, terasy
 • kuchynské linky, obklady a dlažba, špárovačka
 • solárne panely,
 • fasády, zámková dlažba, betón, drevo a výrobky z dreva
 • lakované povrchy, autolak, plastové povrchy, nábytok
 • .. a ďalšie.

Výdatnosť: plocha 7 - 12 m2 / 1 liter