ŠPORT A ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Ľudia už dávno zistili, že dôležitou súčasťou prevencie je správny životný štýl, ku ktorému neodmysliteľne patria aj pohybové aktivity - šport.

Rozhodli sme sa, že aj my svojou troškou prispejeme k tomu, aby sme Vám uľahčili cestu k správnemu životnému štýlu - zdravšiemu človeku. 

Zdravie je jednou z najdôležitejších ľudských hodnôt.

Podľa definície Svetovej zdravotníckej organizácie je "zdravie stav úplnej telesnej, duševnej a sociálnej pohody a nielen neprítomnosť choroby alebo postihnutia". Každý je zodpovedný za ochranu a podporu vlastného zdravia, ale zároveň sa očakáva, že spoločnosť k tomu zabezpečí primerané podmienky.

Či už aktívne športujete a zaujíma Vás Vaša laktátová krivka, alebo potrebujete mať pod kontrolou ketogénny typ stravovania, trápi Vás DNA alebo len chcete vedieť viac o svojom zdravotnom stave či kondícii...

Vedieť viac o svojom zdravotnom stave, kondícii sa stáva čoraz aktuálneším pre zachovanie kvality života nielen vo vyššom veku. Doba nám prináša rôzne možnosti a riešenia, nie je vôbec jednoduché sa v spleti informácií orientovať, skôr alebo neskôr sme nútený vyhľadať odbornú pomoc. Naše riešenia Vám ponúkajú, vďaka využitiu možnosti pripojiť monitorovacie zariadenia k Vášmu smartfónu jednoduchú orientáciu, prehľad a v neposlednom rade aj veľmi účinnú pomôcku pre organizáciu informácií o výsledkoch vlastných meraní ako aj veľmi dôležitú a nenahraditeľnú pomôcku pri konzultáciách s odborníkmi - špecialistami...

PRIPRAVUJEME

Štartovacie lyofilizované kultúry pre domácu výrobu jogurtu, kefíra, syrov a gréckeho jogurtu.

Bulharský jogurt je najpopulárnějšou variantou jogurtu na svete a je jednou z vecí, ktoré robia Bulharov hrdí na to, že sa nazývajú Bulharmi. Je to ich výnimočný vynález a dedičstvo, ktoré sa datuje už niekoľko storočí.

Jogurt s mierne kyslou chuťou, kiselo mlyako je nepochybne najlepším a najzdravším zo všetkých mliečnych výrobkov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii pre spotrebiteľov. Západný svet ho nazýva bulharským jogurtom, ale vo svojej domovine, Bulharsku, sa nazýva kiselo mlyako. Bez ohľadu na názov, tento výnimočný probiotický pokrmmá starobilý pôvod - predpokladá sa, že je známy minimálne 4000 rokov. Viac...


BBC LODENICA - pre radosť z pohybu

Chcete sa odlíšiť, alebo len hľadáte niečo výnimočné, uvažujete nad tým, ako tráviť svoj voľný čas? Alebo Vám chýba kondička? Máte sedavé zamestnanie a potrebujete rozhýbať svoje stuhnuté kĺby? Nebaví Vás vysedávať v rannej zápche? Chcete si predĺžiť vaše cyklistické trasy? Existuje mnoho otázok, a my sme tu pre Vás, aby sme spolu s Vami na niektoré z nich našli odpoveď.